Betebet Sitesine Git!

Betebet Belge

Gerçek kişilikler tarafından açılan hesaplar ile kullanım imkanı yaratılmış Betebet markasında yer almak için, yasal prosedürlerin tamamlanması, kurallar dahilinde hareket edilmesi, diğer üye haklarına saygı gösterilmesi gerekecektir. Şeffaf, eşit, güvenilir ve yasal prosedürlere dayalı hizmet anlayışını, denetlenen hizmet anlayışını gerçeğe dönüştüren Betebet, bu kapsamda gereken prosedürleri tamamlamak amacı ile Betebet belge talep etme hakkına sahip olacaktır.

Betebet Neden Belge Talep Ediyor?

Belge talebi gerekçeleri, aslında genel şartlarda yani ana sayfada göreceğiniz genel kurallar ve şartlar bölümünde de anlatılmıştır. 18 yaş sınırı için belge talep edilir. Tek bir hesap açıldığının anlaşılması için belge talep edilir. Banka hesaplarının teyidi için belge talep edilir. Kuralların yerine getirildiğini anlamak için belge talep edilir. Yasal prosedürler ve denetim ilkeleri, hesap verme zorunluluğu için belge talep edilir. Belge talebi olmadan betebet canlı bahis hazzı ise tadılabilmektedir.

Betebet Nasıl Belge Gönderilir?

Müşteri hizmetleri tarafından sizlere bir mail yani elektronik posta gönderilecek ve Betebet belge başlığını taşıyacaktır. Almış olduğunuz elektronik posta içerisinde neden belge talep edildiği ve hangi belgelerin talep edildiği bildirilecektir. Bu kapsamda siz, istenen belgeleri, resmi geçerliliğe sahip olacak kurum, kuruluşlardan elde edeceksiniz. Elde ettiğiniz belgeyi herhangi bir cihaz ile resim formatına okunaklı bir şekilde çevireceksiniz. Hiçbir şekilde oynama yapmayacak, belge üzerindeki hiçbir bölümü kapatmayacak, karartmayacaksınız. Hazırladığınız belgeyi info@Betebets.com elektronik posta adresine göndereceksiniz. Elektronik posta iletisinin içerisine kullanıcı adını da mutlaka yazacaksınız. Belge göndermekten çekinir iseniz, belge bildiriminde, göndermek istemez iseniz, sizlere gönderilen elektronik postaya duyarsız davranır iseniz, hesap dondurma ya da hesap askıya alma işlemi ile karşılaşabilirsiniz. Israrlı bir şekilde belge göndermek istemez iseniz, son nokta hiç şüphesiz ki, üyelik iptal işlemi olacaktır.

Betebet Sitesine Belge Göndermek Güvenilir mi?

Betebet belge talebi ile karşılaştığınızda göndermeniz, hesabı kullanmaya devam etmeniz, para kazanma şansını elde etmeniz için gerekecektir. Belge gönderme konusunda güvenlik endişesine kapılmayın. Gizlilik politikasının geçerli olduğunu, gerçek ve tüzel kişiliklere belge paylaşımının yapılmadığını bilin. Şifreleme programlarının kullanıldığını, veri koruma sistemleri ile birlikte, belgelerin sistem içerisinde muhafaza edildiğini unutmayın. Gereken yasal sorumluluk elbette Betebet tarafından kabul edilecektir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.